VI Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 13.02.2022

1. W przyszłą niedzielę, 20 lutego, po Mszy św. wieczornej o godz.18:00 spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  2. W przedsionku kościoła  do nabycia nowy folder z życia naszej parafii w roku 2020 i 2021 oraz najnowsza prasa katolicka.
  3. Za tydzień  po Mszy św. zbiórka do puszek na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.
  4. Kurs Alpha rozpocznie się w parafii Świętej Rodziny 28 lutego o godz.19:00. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń i  na stronie internetowej wspólnoty Płomień Pański.
  5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz zakonów sióstr klauzurowych w naszej archidiecezji. Z powodu trudnej sytuacji finansowej klasztorów klauzurowych chcemy im pośpieszyć z naszą pomocą materialną. Siostry klauzurowe (karmelitanki, klaryski) odwzajemniają się nam nieustanną modlitwą w intencjach Kościoła, świata i naszych osobistych potrzebach.