XXVII Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 02.10.2022r.

1. W środę, 5 października, nasza parafia przeżywa odpust ku czci św. Faustyny, naszej Patronki. Msza św. odpustowa będzie sprawowana o godz.18:00. W czasie tej Mszy św. poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
Spotkanie LSO w poniedziałek o god.18:30.
2. W przyszłą niedzielę, 9 października, Kościół w Polsce po raz 22 będzie obchodził Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. kwesta na rzecz Fundacji “Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która jest żywym pomnikiem wdzięczności dla św. Jana Pawła II.
3. W niedzielę, 9 października, przypada również 6 rocznica konsekracji naszego kościoła.
4.W miesiącu październiku ADŚ odmawia różaniec w każdy wtorek o godz.17:15, a o 18:00 Msza św. w int. ADŚ.
5. W Czwartek, 6 października, o godz.16:30 Koronka do Krwi Chrystusa, a o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh. Po Mszy św. spotkanie członków SKCh i ADŚ.
6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w niedzielę, 9 października, po Mszy św. o godz.18:00.
7. Spotkanie Grupy Miłosierdzia Bożego 7 października po Mszy św. wieczornej.
8. 16 października (sobota) o godz.19:00 rozpoczęcie katechezy przedmałżeńskiej dla narzeczonych, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński.
9. W miesiącu październiku nabożeństwo do NMP Niestającej Pomocy w czasie nabożeństwa różańcowego.
10. Kręgi Domowego Kościoła zapraszają wszystkich parafian na wspólną adorację Najśw. Sakramentu w każdy czwartek po Mszy św. wieczornej. Będzie to okazja do osobistej modlitwy w ciszy, ale też uwielbienie i dziękczynienie Panu Bogu za dobro, którego doświadczamy od Niego każdego dnia. Pierwsza adoracja już w najbliższy czwartek, 6 października.