32. Niedziela Zwykła A – Ogłoszenia parafialne – 12.11.2023r.

1. W dzisiejszą niedzielę przeżywamy XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku naszą modlitwą i pomocą materialną wesprzemy Kościół na Bliskim Wschodzie (w Ziemi Świętej, Syrii, Libanie i Iraku). Po Mszy św. zbiórka do puszek na rzecz naszych braci i sióstr w wierze, którzy mimo wojny, biedy i prześladowań trwają na tej szczególnie, wybranej przez Boga ziemi.

2. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.

3. Wchodzimy w ostatni tydzień modlitwy wypominkowej. Jeśli ktoś jeszcze nie wypisał swoich bliskich zmarłych na kartce wypominkowej to może to jeszcze uczynić do czwartku włącznie. Modlitwy wypominkowe na nabożeństwie o godz.17:15.