Wniebowstąpienie Pańskie – Ogłoszenia parafialne – 29.05.2022

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny w Kościele. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w czasie nabożeństwa.
  2. W wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego, 4 czerwca na Mszy św. o godz.18:00 zostanie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii i parafii Świętej Rodziny.
  3. W czerwcu nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz.17:30.
  4. Nowenna Do NMP Nieustającej Pomocy (środa) i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego (piątek) w czerwcu w czasie nabożeństwa.
  5. W czwartek o godz.16:45 koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 msza św. w int. SKCh, po Mszy św. spotkanie wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  6. Zapraszamy na katechezy eucharystyczne w czwartek o godz.19:00.
  7. W I Piątek czerwca spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  8. W I Sobotę czerwca spotkanie WŻR. O godz.8:00- Godzinki NMP, o 8:30 – modlitwa różańcowa, o 9:00 – msza św. w int WŻR.
  9.  Spotkanie grupy wolontariatu w przyszłą niedzielę, 5 czerwca, o godz.19:00, w dolnej sali kościoła. Zapraszamy członków grupy, a także  tych, którzy chcieliby się do nas dołączyć.