II Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 16.01.2022

1. W poniedziałek, 17 stycznia, dzień Judaizmu w Kościele katolickim.
  2. We wtorek, 18 stycznia, rozpoczyna się w całym Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. Dzisiaj po Mszy św.  zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Na stoliku przed ołtarzem św. Faustyny są wyłożone foldery opisujące życie naszej parafii w latach 2020 i 2021. Dobrowolne ofiary (na pokrycie kosztów wydania rocznika) prosimy składać do skarbony umieszczonej przy stoliku z folderami.
  5. W tym roku ze względów epidemicznych forma kolędy uległa zmianie. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic do kościoła na godz.18:00, na wspólną Mszę św. kolędową. Istnieje też możliwość indywidualnego zaproszenia kapłana do naszego domu na wspólna modlitwę i poświęcenie mieszkania.