VIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 3.03.2019r.

1. W Środę Popielcową, 6. marca rozpoczynamy Wielki Post, okres Czterdziestodniowego Przygotowania Paschalnego. W Popielec Msze św. będą odprawione o godz. 7:00. 9:00, 17:00 , 18:00. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje chrześcijanina post ścisły.
  2. W dniach poprzedzających Wielki Post, w poniedziałek i wtorek adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 9:30 do 18:00.
  3. W okresie Wielkiego Postu, zapraszamy w piątki na Drogę Krzyżową o godz. 9:00 (po Drodze Krzyżowej Msza św.), 17:00 (dla dzieci) i 18:30.
  4. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17:00.
  5. W poniedziałek, 4 marca o godz. 17:15 Koronka do Krwi Chrystusa, o 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny i Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie wspólnoty Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w dolnej sali kościoła.
  6. We wtorek, 5 marca, o godz. 17:15 Różaniec do 7 Boleści Matki Bożej Bolesnej, o 18:00 Msza św. w int. Apostolstwa Dobrej Śmierci.
  7. W czwartek , 7 marca zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza. Zapraszamy na tę zbiórkę wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
  8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 w kościele.
  9. Dziś (3. marca) o godz. 19:00 spotkanie dla osób, które chciałyby poświęcić swój czas na pomoc ludziom potrzebującym pomocy w naszej parafii.
  10. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach tzw. Randek Małżeńskich w niedzielę za tydzień 10.03. O godz. 15:30 zacznie się konferencja pt. Kryzys – szansa czy zagrożenie dla relacji?, a po niej będzie ponad 1,5h czasu na randkę we dwoje. Opieka do dzieci zapewniona. Szczegóły na stronie i facebooku naszej parafii.
  11. W Wielkim Poście obchodzimy Dzień Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami “Ad Gentes”. W przyszłą niedziele po mszach św. zbiórka na rzecz pomocy materialnej dla polskich misjonarzy głoszących Ewangelię w 99 krajach świata.
  12. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.