III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 26.04.2020r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Biblijną. Rozpoczyna ona Tydzień Biblijny. Wierni, którzy bez przerwy minimum pół godziny  w ciągu dnia poświęcą lekturze Pisma św. mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. W środę 29 kwietnia, Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.
  3. W maju codziennie nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 17:30.
  4. Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski przeniesiona została na sobotę 2 maja.
  5. W piątek 1 maja spowiedź św. od 16:00 do 19:00.
  6. W przyszłą niedzielę jako pierwszą miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu a ofiary złożone  na tacę będą  przeznaczone na dalsze prace w naszym kościele.
  7. Składamy podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy w ostatnim okresie gdy była ograniczona liczba wiernych w kościele, wspomogli nasz kościół ofiarami przekazanymi bezpośrednio czy przelanymi na konto parafialne. Bóg zapłać za ten dar serca.