30 Niedziela Zwykła C – Ogłoszenia parafialne – 23.10.2022r.

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny w Kościele. W przyszłą niedzielę zbiórka na potrzeby Kościoła w krajach misyjnych.
2. Na ławkach są wyłożone kartki wypominkowe. Prosimy podawać imiona zmarłych w I przypadku (w mianowniku) oraz podać ulice zamieszkania. Wypominki prosimy składać do skarbowy umieszczonej przed ołtarzem NMP. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlili w miesiącu listopadzie o godz.17:15 wg. grafiku który podany jest na stronie internetowej.
3. W czwartek, 27 października, o godz.19:00 odbędzie się na plebanii spotkanie małej grupy domowego projektu „New Pastoral”. Szczegóły na plakacie w gablocie ogłoszeń.
4. W czwartek, adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do godz.20:00.
5. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.