Wniebowstąpienie Pańskie B – Ogłoszenia parafialne – 12.05.2024r.

1. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny w Kościele.
  2. W Niedzielę Zesłania Ducha Świętego na Mszy św. o godz. 13:OO, dzieci klas III przystąpią do I Komunii św.

Spowiedź św. dla tych dzieci i ich rodziców w sobotę w godz.10:00 do 12:00.

Próba dla dzieci przed I Komunią św. odbędzie się we wtorek, 14 maja, o godz.19:00.

1. Osoby, które mogłyby pomóc w prowadzeniu scholii dziecięco-młodzieżowej prosimy o kontakt z ks. Danielem.
  2. W poniedziałek, 13 maja, po Mszy św. wieczornej, nabożeństwo i procesja Fatimska. Prosimy o przyniesienie świec, a także napisanych na kartkach intencji, w których będziemy modlić się w trakcie nabożeństwa.
  3. Zapraszamy naszych parafian do skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji psychoonkologicznych, których celem jest wsparcie emocjonalne dostosowane dla osób dotkniętych chorobą nowotworową oraz ich rodzin.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej