4. Niedziela Wielkiego Postu B – “Laetare” – Ogłoszenia parafialne – 10.03.2024r.

1. Za tydzień, w V Niedzielę Wielkiego Postu, rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. prof. Rafał Kowalski, Prorektor Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu.

2. Parafialna Grupa Wolontariatu organizuje kiermasz wielkanocny. Odbędzie się on, 24 marca, w Niedzielę Palmową. Będzie można kupić palmy wielkanocne, wypieki. Zachęcamy parafian do włączenia się w przygotowanie kiermaszu, o przynoszenie rzeczy, które potem będziemy sprzedawać. Zebrane fundusze przeznaczymy na pomoc Siostrom Boromeuszkom, które prowadzą Wrocławskie Okno Życia i Zakład Opiekuńczo-Leczniczy przy ul. Rydgiera. Więcej informacji na plakacie i stronie internetowej parafii.

3. Dzisiaj Niedziela Hospicyjna, po Mszy św. zbiórka na pomoc dla hospicjum w naszym mieście.

4. W Wielkim Poście zapraszamy w piątki na Drogę Krzyżową (9:30,17:00,19:00) a w niedziele na Gorzkie Żale o godz.17:00.

5. W środę, 13 marca, w sali parafialnej kościoła Świętej Rodziny o godz.16:00, spotkanie Odrodzenia z ks. A. Radeckim. Promocja Jego ostatnio wydanej książki.

6. W przyszłą niedzielę zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu i dekoracji kościoła na święta wielkanocne.

7. Stowarzyszenie NURT zaprasza na Drzwi Otwarte do liceum przy ul. Szymanowskiego 7, w czwartek, 14 marca o godz.17:00.