XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 2.08.2020r.

1. We wtorek, 4 sierpnia, w naszym kościele jest adoracja wieczysta Najświętszego Sakramentu. Adoracja od godz. 7:30 do 18:00 w kaplicy adoracyjnej.
  2. Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci we wtorek o godz. 18:00.
  3. W I Czwartek sierpnia o godz. 18:00 Msza św. w intencji  Stowarzyszenia Krwi Chrystusa. Po Mszy św. spotkanie tej wspólnoty w dolnej sali kościoła.
  4. W I Piątek sierpnia spowiedź św. od 17:00 do 19:00.
  5. W poniedziałek 3. sierpnia rozpoczyna się 40. Wrocławska Pielgrzymka na Jasną Górę, która w tym roku będzie miała wyjątkowy charakter z racji panującej pandemii. Na poszczególnych etapach pielgrzymki będzie brało udział 50 pielgrzymów z wyznaczonych grup na dany dzień. Pielgrzymi będą dowożeni autokarami. Duchowych uczestników pielgrzymki zapraszamy na spotkania modlitewne w czasie wieczornej mszy św. o godz. 18:00.
  6. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w naszym kościele. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  7. W przedsionku kościoła wyłożona jest nowa prasa katolicka, w tym nowy, sierpniowy numer Nowego Życia.