IV Niedziela Wielkiego Postu C – “Lateare” – Ogłoszenia parafialne – 19.03.2023r.

1. Zapraszamy w piątek Wielkiego Postu na Drogę Krzyżową o godz.9:30, 17:00, 18:30 a w niedzielę na Gorzkie Żale o godz.17:00.
  2. W sobotę, 25 marca, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to również Dzień Świętości Życia.
  3. Na stoliku przed ołtarzem św. Faustyny są do nabycia paschaliki wielkanocne w cenie 20 zł.
  1. W przyszłą niedzielę zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu.
  2. Spotkanie grupy „New Pastoral” we wtorek, o godz.19:00.
  3. Próba liturgiczna dla dzieci I Komunijnych w sobotę, o godz.10:oo.
  4. W przyszłą niedzielę, 26 marca po Mszy św. o godz.18:00, spotkanie dla bierzmowanych.
  5. Trwa zbiórka darów na Ukrainę i kiermasz parafialny który odbędzie się w Niedzielę Palmową.
  6. W przedsionku kościoła w gablocie jest pokazany projekt nowego witraża który chcemy umieścić nad wejściem głównym do kościoła, przedstawiający postać Jezusa Miłosiernego. Gdyby ktoś chciał być fundatorem tego witraża to prosimy o kontakt z księdzem proboszczem.
  7. Dzisiaj po Mszy św.  zbiórka na Parafialny Kielich Życia, dzieło charytatywne naszej parafii.