IV Niedziela Wielkanocna A – Ogłoszenia parafialne – 30.04.2023r.

1.W miesiącu maju zapraszamy na nabożeństwa majowe ku czci NMP które będą odprawiane o godz.17:30.

2. W środę, 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego.

3. Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy w środy maja odprawiona będzie w czasie nabożeństwa. Również w czasie nabożeństwa majowego w piątki modlitwa do Miłosierdzia Bożego.

4. W środę, piątek i sobotę, Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.

5. Podczas kiermaszu wielkanocnego zebraliśmy5000zł, na potrzeby Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego dla dzieci, prowadzonego przez siostry Józefitki w Wierzbicach. Zakupiona 2 pompy do żywienia dojelitowego ze stojakami.

6. Zakończyliśmy zbiórkę darów dla Ukrainy. Transport dotarł na miejsce 22 kwietnia do miejscowości Hodowini i Gliniany. Dziękujemy P. Marcinowi Traczykowi za bezpieczny transport tych darów na Ukrainę. Dziękujemy wszystkim darczyńcom za dobre serce.

6. Dnia 2 maja o 16:45 różaniec do MB Bolesnej,

Msza św. w int. ADŚ o 18:00.

Dnia 4 maja o 16:45 różaniec do Krwi Chrystusa, o godz.18:00 Msza św. w int. SKCh.

7. W sobotę, 6 maja spotkanie WŻR.

O godz.8:00 – Godzinki NMP, o 8:30 różaniec

o 9:00 Msza św. w int WŻR.