V Niedziela Wielkiego Postu A – Ogłoszenia parafialne – 27.03.2023r.

1. Z niedzielą dzisiejszą wchodzimy w ostatni okres Wielkiego Postu – w czas Męki Pańskiej. Pamiętajmy, byśmy w ciągu tych dwóch tygodni znaleźli czas na sprawę najważniejszą: na przemyślenie i przemodlenie tajemnicy Odkupienia.
  2. W najbliższy piątek, 31 marca, zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz.9:30. Natomiast wieczorem o godz.19:00 rozpocznie się Droga Krzyżowa ulicami naszego osiedla od kościoła Świętej Rodziny do kościoła św. Faustyny.
  3. Próba dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę o godz.10:30.
  4. W sobotę, 1 kwietnia spotkanie WŻR. O godz.8:00 Godzinki NMP, o 8:30 – Różaniec, o 9:00 Msza św. w int. WŻR.
  5. Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpoczyna w Kościele Wielki Tydzień.
  6. Spotkanie dla bierzmowanych dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00.
  7. Parafialna Grupa Wolontariatu organizuje w Niedzielę Palmową kiermasz świąteczny oraz zbiórkę darów które chcemy zawieść na Ukrainę. Szczegóły obu incjatyw na plakatach w gablocie ogłoszeń.
  8. Zapraszamy do udziału w przyszłą niedzielę, 2 kwietnia, w Marszu Pamięci św. Jana Pawła II. Marsz wyruszy o godz.13:00 z placu przy Kościele Garnizonowym a zakończenie na placu przed Archikatedrą Wrocławską.
  9. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka na kwiaty do Bożego Grobu.  Bóg zapłać za złożone ofiary.